Som škola

Cieľom projektu Mesto pre deti je vytvoriť bezpečné a inkluzívne prostredie pred každou školou v Bratislave. Ak ste predstaviteľ/ka jednej zo základných škôl v meste a máte záujem byť súčasťou projektu a spoločnými silami docieliť zmeny v okolí vašej školy, ozvite sa nám na info@mestopredeti.sk.

Niektoré zmeny môžete realizovať aj sami! Inšpirujte sa našimi materiálmi určenými pre školy, rodičov a komunity.

Som škola

Som rodič

Ak ste rodič a máte záujem, aby škola vášho dieťaťa bola súčasťou projektu Mesto pre deti, požiadajte vedenie školy o zapojenie sa do projektu.

Niektoré zmeny môžete realizovať aj sami! Inšpirujte sa našimi materiálmi určenými pre školy, rodičov a komunity.

Som rodič

Som dieťa

Aj tvoj názor sa ráta. Ak máš nápad, ako zlepšiť mesto v okolí tvojho domu či školy, využi na to formulár na zasielanie podnetov. Každý z návrhov si pozrieme a navrhneme riešenie.

Ak máš otázku, na ktorú si na našom webe nenašiel odpoveď, ozvi sa nám na info@mestopredeti.sk.

Som dieťa

Som obyvateľ/obyvateľka

Zmeny, ktoré realizujeme, neslúžia len deťom, ale v mnohom sa dotýkajú všetkých obyvateľov mesta. Preto v rámci projektu organizujeme susedské stretnutia s obyvateľmi, na ktorých plánované opatrenia vysvetľujeme. Ak sa na stretnutí pre vašu ulicu nemôžete zúčastniť, môžete nám váš podnet poslať emailom. O zmeny vo vašom okolí môžete požiadať aj starostu/starostku vašej mestskej časti.

Som obyvateľ/obyvateľka

Aj tvoje nápady môžu zlepšiť mesto

Napíš nám! Pošli obrázok, list alebo natoč video o tom, čo sa môže v tvojom okoli zlepšiť, zmeniť alebo ponechať, aby bola Bratislava lepšie mesto pre deti.

Chcem sa zapojiť Chcem sa zapojiť

Prihlás sa na odber noviniek

    This site is registered on wpml.org as a development site.