Pavilón na hranie prichádza do ulíc Bratislavy. Príďte sa s ním zoznámiť!

Pavilón na hranie je jednoduchý a hravý objekt, ktorý rád privíta všetkých okoloidúcich. Od júla do októbra bude putovať Bratislavou a na rôznych lokalitách oživí verejný priestor. Malým aj veľkým obyvateľom a obyvateľkám mesta prinesie príležitosť aktívne využívať ulicu a pretvoriť ju na miesto stretnutí, kultúrnych podujatí a zábavy.🤹

⚽️🎨V pavilóne na hranie nájdete športové náčinie alebo kriedy na chodník, no tešiť sa môžete aj na rôzne akcie – od čítačky, diskusií po malé koncerty. Prvú akciu plánujeme už v utorok 25. júla – v čase od 17:00 do 19:00 sa budete môcť zapojiť do maľovania na asfalt s kriedovými sprejmi.

Sledujte náš profil @mestopredeti alebo udalosť na Facebooku, kde budeme o aktivitách v pavilóne pravidelne informovať. Ak máte záujem pavilón využiť na vlastnú akciu, napíšte nám na info@mestopredeti.sk

📅 Kde sa pavilón na hranie vyskytne v roku 2023:

21.7. – 6.8.2023 – pred ZŠ Černyševského v Petržalke

7.8. – 10.9.2023 – pri Štrkovci neďaleko ZŠ Drieňová v Ružinove

11.9. – 8.10.2023 – na Námestí slobody v Starom Meste

Následne sa pavilón objaví v ďalších mestských častiach. Presné lokality budeme postupne dopĺňať.

👉 Pavilón na hranie vznikol ako súčasť projektu Mesto pre deti, ktorý realizujú Metropolitný inštitút Bratislavy, mesto Bratislava v spolupráci s organizáciou UNICEF. Herné vybavenie zabezpečilo KOLO – Bratislavské centrum opätovného využitia.